Newsy

Agnieszka Szulim: Nikt nie wierzy, że szczerze płakałam w „Aplauz, aplauz!”. Czy ja wyglądam na Królową Śniegu?

2015-09-18  |  06:55

Agnieszka Szulim, prowadząca show „Aplauz, aplauz!”, w którym dzieci śpiewają z rodzicami, popłakała się podczas pracy na planie. Dziennikarka przyznała, że często się wzrusza i jest to dla niej normalna reakcja. Nie rozumie więc niektórych komentarzy, mówiących jakoby płakała na niby.

Najlepsze jest to, że nikt nie wierzy, że Szulim płakała. O co chodzi? Czy ja wyglądam na Królową Śniegu? Płakałam. To jest wzruszający program, a ja często się wzruszam. Program trafia w moje czułe punkty, więc czasem płaczę – mówi Agnieszka Szulim agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.

W nowym show TVN „Aplauz, aplauz!” dzieci śpiewają piosenki wraz z rodzicami. Pierwszy odcinek został wyemitowany 6 września. Agnieszka Szulim przyznaje, że rola gospodyni programu jest dla niej dość trudna.

To jest odpowiedzialna rola. Poczułam to po pierwszym odcinku. A to z tego powodu, że jestem tam sama. Do tej pory jak już prowadziłam duże programy, to zazwyczaj w duecie, czasem było też nas więcej, jak w przypadku imprez sylwestrowych. Tutaj sama jestem odpowiedzialna za to, co się dzieje i to jest trudne, ale jednocześnie bardzo satysfakcjonujące. Staram się więc jak mogę, staję na uszach, żeby sobie poradzić – podkreśla Agnieszka Szulim.

Choć gwiazda nie ma dzieci, praca z najmłodszymi bardzo jej się podoba. Zaskakują ją także dorośli, którzy w programie dostają szansę rozwijania swoich zdolności i korzystają z niej w najwyższym stopniu.

Dzieci są super i nie mam z nimi żadnego problemu. Mamy fantastyczne dzieciaki i rodzinne duety na planie. To jest wielka przyjemność patrzeć na ojca, który wykonuje zwyczajny zawód, a w domu śpiewa ze swoją córką, bo oboje mają wspólną pasję. Potem przychodzi do tego programu i pod okiem fachowców, trenerów muzycznie się rozwija. Zaczyna dużo śpiewać, zaczyna ćwiczyć i z każdym kolejnym odcinkiem mamy sporo niespodzianek – opowiada dziennikarka.

Czytaj także

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Zdrowie

Ochrona środowiska

Mniej niż 2 proc. polskich rzek ma czystą wodę zdatną do picia. Podczas akcji sprzątania wolontariusze zbierają setki ton śmieci

Z badań Głównego Inspektoratu Ochrony Środowiska wynika, że w latach 2014–2020 zły stan wód odnotowano w 99,5 proc. polskich rzek. Problemem jest także zaśmiecanie rzek i ich okolic. W trakcie corocznych akcji sprzątania wolontariusze zbierają setki ton śmieci. Rozwijanie powszechnej świadomości i odpowiedzialności za lokalne środowisko to jeden z głównych celów akcji Operacja Czysta Rzeka. Trwa właśnie szósta edycja akcji, w którą angażują się także prywatne firmy.

Teatr

Artur Barciś: Odkąd mieszkam na wsi, znam dużo więcej sąsiadów, niż kiedy mieszkałem w bloku. W miastach poznawanie ludzi nie bardzo nas interesuje

W spektaklu „Barabuum!” wyreżyserowanym przez Artura Barcisia pewna para postanawia zainteresować się życiem swoich sąsiadów i bliżej ich poznać. Ta znajomość z czasem przeradza się jednak w zupełnie nieoczywistą relację. Aktor podkreśla, że choć jest to historia z przymrużeniem oka, to jednak powinna zachęcić do przemyśleń. Jego zdaniem warto pokonać nieśmiałość i otworzyć się na nowe znajomości. Jak przyznaje, on sam prywatnie utrzymuje dobre kontakty ze swoimi sąsiadami i każda z tych osób wnosi do jego życia coś wartościowego.