Newsy

Rafał Maślak: ciepłe kapcie i kakao to mój sposób na zimne dni

2017-01-24  |  06:45

Model nie obawia się mroźnych dni. Rozwiązaniem jest dla niego ciepły strój domowy: kombinezon i obszerne bambosze. Twierdzi, że idealnym sposobem na rozgrzanie się jest też gorące kakao.

Rafał Maślak to jeden z najbardziej stylowych polskich mężczyzn. W rankingu magazynu „Playboy” na najlepiej ubranego Polaka 2016 roku zajął 7. miejsce. Model nie ukrywa jednak, że i jemu zdarzają dni, gdy nad garnitur przekłada dres i ciepłe kapcie. Ostatnio na Instagramie opublikował zdjęcie w domowym stroju, składającym się z kapci w kształcie psich łbów i dresowego kombinezonu.

On jest jednoczęściowy, taki zapinany na zamek, więc to komicznie wygląda. Jakoś tak usiadłem, akurat to wyglądało jeszcze dosyć gustownie, ale to jest przekomiczne mówi Rafał Maślak agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.

Model twierdzi, że o tej porze roku strój ten wkłada bardzo często, jest bowiem bardzo ciepły. Kombinezon w połączeniu z pluszowymi kapciami to dla niego najlepszy sposób na poradzenie sobie z panującymi w zimie niskimi temperaturami.

W takie zimne dni to jest po prostu niesamowita rzecz. Jeszcze kakao do tego i w ogóle człowiek jest w niebie mówi Rafał Maślak.

Domowa stylizacja modela znalazła uznanie wśród jego fanów w mediach społecznościowych. Na Instagramie zdjęcie polubiło blisko 11 tys. internautów.

Czytaj także

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Teatr

Media

Joanna Jędrzejczyk: Gosia Rozenek-Majdan jest tytanem pracy. Konsekwentnie realizuje swoje cele, pokonując wszelkie słabości

Zdaniem trenerki Małgorzata Rozenek-Majdan to osoba niezwykle charyzmatyczna i wyrazista, która nie boi się ryzyka i śmiało stawia czoła swoim ograniczeniom. W nowym reality show „Pokonaj mnie, jeśli potrafisz” podejmuje więc wyzwania w sześciu różnych dyscyplinach i rywalizuje z mężczyznami. Joanna Jędrzejczyk, która przygotowywała prezenterkę do określonych zadań, zauważa, że ten program kosztował ją dużo poświęcenia, energii i zaangażowania. Ma jednak nadzieję, że taką postawą zainspiruje do działania innych.

Edukacja

Polskie uczelnie są coraz bliższe wprowadzenia mikropoświadczeń. Dla studentów takie certyfikaty to szansa na wzmocnienie pozycji na rynku pracy

Coraz więcej absolwentów i studentów inwestuje w kursy i szkolenia, aby zdobyć praktyczne umiejętności i stać się bardziej atrakcyjnym dla potencjalnych pracodawców. Jedną z odpowiedzi edukacji na te wymagania są mikropoświadczenia, czyli dowód na określone umiejętności. W Polsce są stosunkowo mało popularne, jednak wdrożenie ich przez uczelnie mogłoby przynieść szereg korzyści – zarówno szkołom, jak i studentom i absolwentom.