Newsy

Osi Ugonoh: Lepiej się czuję, jak dobrze wyglądam. Teraz moim celem jest ujędrnienie ciała

2016-05-16  |  06:50

Modelka intensywnie pracuje nad sylwetką. Jej celem na najbliższe miesiące jest przede wszystkim ujędrnienie ciała. Osi Ugonoh twierdzi, że dzięki regularnym treningom może pozwolić sobie czasami na jedzeniowe grzechy. Jeśli ma ochot,ę nie waha się zjeść lody lub czekoladę.

Piękne ciało jest niezbędne w pracy modelki, dlatego Osi Ugonoh systematycznie ćwiczy na siłowni. Gwiazda „Top Model” nie odczuwa presji dodatkowych treningów przed zbliżającym się latem. Twierdzi jednak, że zarówno w pracy zawodowej, jak i w wielu innych aspektach życia, także w kwestii dbałości o wygląd, lubi stawiać sobie cele. 

– Teraz sobie postawiłam, że chcę bardziej ujędrnić ciało i jeszcze popracować nad niektórymi rzeczami, więc nad tym teraz będę pracowała i przy okazji będę się przygotowywała na lato – mówi Osi Ugonoh agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.

Regularne treningi pozwalają modelce także na okresowe jedzeniowe grzechy. Od czasu do czasu pozwala więc sobie na zjedzenie słodkiej przekąski –najczęściej są to lody lub czekolada. Gwiazda ma jednak świadomość, że odstępstwo od diety będzie musiała odpracować na siłowni.

– Jem zazwyczaj tak zdrowo, więc jakaś równowaga musi być w życiu. Jeśli mam więc ochotę na coś słodkiego, to sobie na to pozwalam. Jak mam ochotę na sałatkę, to sobie jem sałatkę – mówi Osi Ugonoh.

W zakresie pracy zawodowej modelka nie ma obecnie wyznaczonego konkretnego celu. Chce dużo pracować, dlatego też mocno koncentruje się na pracy nad ciałem. Twierdzi, że w agencji, która się nią opiekuje, odbywa się obecnie wiele interesujących castingów – gwiazda „Top Model” chce na każdym dobrze się prezentować.

– Jak wiem, że dobrze wyglądam, to się dobrze czuję. To od razu dodaje mi pewności siebie i jestem w stanie prezentować się jeszcze lepiej – mówi Osi Ugonoh.

Zwyciężczyni 4. edycji programu „Top Model” zaczyna także myśleć o karierze międzynarodowej. Nawiązała już kontakt z zagraniczną agencją modelek, nie zdradza jednak na razie szczegółów ewentualnej współpracy.

– Najlepiej by było, żebym tam poleciała i miała już gotową pracę. W Polsce dobrze mi się pracuje, dlatego jeśli miałabym tam się przenieść, to wolałabym mieć coś ustalonego, więc czekamy – mówi Osi Ugonoh.

Czytaj także

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Gwiazdy

Aleksandra Popławska: Zazwyczaj dostaję fajne prezenty. Najbardziej cieszy mnie, jak ktoś mi coś namaluje albo napisze wiersz

Aktorkę można teraz oglądać między innymi w spektaklu „Wyjątkowy prezent” w reżyserii Tomasza Sapryka. Dzięki tej sztuce widzowie mogą się przekonać, że wyszukany, drogi i niezwykle odważny upominek nie tylko może zepsuć urodzinową imprezę, ale także relacje rodzinne i przyjacielskie. Aleksandra Popławska zdaje sobie sprawę z tego, że wiele osób ma nie lada dylemat, co podarować komuś z okazji urodzin czy imienin. Jednocześnie podkreśla, że ona sama nigdy nie dostała nietrafionego prezentu, który szybko wylądował w koszu.

Media

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski: Mamy wieloletnie doświadczenie telewizyjne. To nam pozwoliło zbudować wideopodcast „Serio?” od strony merytorycznej i technicznej

Po zwolnieniu z TVP Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski ruszyli na podbój YouTube’a. Do autorskiego wideopodcastu „Serio?” para zamierza zapraszać gości, którzy działają na różnych płaszczyznach, mają nietuzinkowe pasje i swoim postępowaniem dają dobry przykład innym. Prezenterzy wierzą, że ich nowy projekt z odcinka na odcinek będzie się cieszył coraz większą popularnością. Na razie obserwuje ich ok. 5 tys. subskrybentów. Obydwoje zapewniają, że nie boją się nowych wyzwań zawodowych, a satysfakcję sprawia im to, że przy realizacji nagrań mogą w pełni wykorzystać swoje doświadczenie telewizyjne.

Edukacja

Co piąte polskie dziecko padło ofiarą cyberprzemocy. Brakuje narzędzi, które pomogłyby z tym zjawiskiem walczyć

Według badań HBSC co szósty nastolatek na świecie padł ofiarą cyberprzemocy – informuje Europejskie Biuro Regionalne Światowej Organizacji Zdrowia (WHO). W Polsce jest pod tym względem dużo gorzej. Nawet jedno na pięcioro dzieci mogło doświadczyć przemocy w sieci – alarmują naukowcy. Grupą najbardziej narażoną na cyberprzemoc są 13-latki. Porównanie danych z obecnej i poprzedniej edycji badania wskazuje, że dotychczasowe programy przeciwdziałania przemocy, i to nie tylko w obszarze cyber, nie są skuteczne. Eksperci podkreślają, że trzeba w nie włączyć nie tylko szkoły, ale też placówki medyczne, rodziców i samą młodzież.