Newsy

Agnieszka Szulim: Nikt nie wierzy, że szczerze płakałam w „Aplauz, aplauz!”. Czy ja wyglądam na Królową Śniegu?

2015-09-18  |  06:55

Agnieszka Szulim, prowadząca show „Aplauz, aplauz!”, w którym dzieci śpiewają z rodzicami, popłakała się podczas pracy na planie. Dziennikarka przyznała, że często się wzrusza i jest to dla niej normalna reakcja. Nie rozumie więc niektórych komentarzy, mówiących jakoby płakała na niby.

Najlepsze jest to, że nikt nie wierzy, że Szulim płakała. O co chodzi? Czy ja wyglądam na Królową Śniegu? Płakałam. To jest wzruszający program, a ja często się wzruszam. Program trafia w moje czułe punkty, więc czasem płaczę – mówi Agnieszka Szulim agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.

W nowym show TVN „Aplauz, aplauz!” dzieci śpiewają piosenki wraz z rodzicami. Pierwszy odcinek został wyemitowany 6 września. Agnieszka Szulim przyznaje, że rola gospodyni programu jest dla niej dość trudna.

To jest odpowiedzialna rola. Poczułam to po pierwszym odcinku. A to z tego powodu, że jestem tam sama. Do tej pory jak już prowadziłam duże programy, to zazwyczaj w duecie, czasem było też nas więcej, jak w przypadku imprez sylwestrowych. Tutaj sama jestem odpowiedzialna za to, co się dzieje i to jest trudne, ale jednocześnie bardzo satysfakcjonujące. Staram się więc jak mogę, staję na uszach, żeby sobie poradzić – podkreśla Agnieszka Szulim.

Choć gwiazda nie ma dzieci, praca z najmłodszymi bardzo jej się podoba. Zaskakują ją także dorośli, którzy w programie dostają szansę rozwijania swoich zdolności i korzystają z niej w najwyższym stopniu.

Dzieci są super i nie mam z nimi żadnego problemu. Mamy fantastyczne dzieciaki i rodzinne duety na planie. To jest wielka przyjemność patrzeć na ojca, który wykonuje zwyczajny zawód, a w domu śpiewa ze swoją córką, bo oboje mają wspólną pasję. Potem przychodzi do tego programu i pod okiem fachowców, trenerów muzycznie się rozwija. Zaczyna dużo śpiewać, zaczyna ćwiczyć i z każdym kolejnym odcinkiem mamy sporo niespodzianek – opowiada dziennikarka.

Czytaj także

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Moda

Maria Sadowska: Często kupujemy ubrania tylko na jeden sezon, a powinniśmy recyklingować modę. Ja jestem królową second handów

Wokalistka zauważa, że co kilka miesięcy do sprzedaży trafiają nowe kolekcje ubrań, a te, które jeszcze nie są zniszczone i mogłyby się przydać innym, lądują na śmietniku. Podobnie jest z różnymi urządzeniami elektronicznymi, sprzętem RTV i AGD. Nowe modele z dnia na dzień wypierają starsze, a góra elektrośmieci stale rośnie. Maria Sadowska apeluje więc, by zadać sobie trochę trudu i niepotrzebne telefony, tablety czy komputery oddać do odpowiedniego punktu, z którego trafią do recyklingu i utylizacji. Artystka docenia też kreatywność swojego męża, który maluje obrazy na starych, skórzanych kurtkach i tworzy w ten sposób nietuzinkowe elementy garderoby.

Media

Edyta Herbuś: Program „Tańcząca ze światem” łączy ze sobą moją pasję do podróży, tańca i odkrywania świata. Podczas nagrań wskakuję z jednej półki energetycznej w drugą

W nowej odsłonie programu „Tańcząca ze światem” Edyta Herbuś zabierze widzów do Jordanii. Jak zaznacza, plan wyjazdu był bardzo intensywny. Przez dziewięć dni ekipa realizująca pracowała po 12 godz., by pokazać niezwykłe, kulturowe i historyczne bogactwo tego fascynującego kraju. Tancerka zdradza też, że te wyjątkowe miejsca pozwoliły jej odkryć w sobie uśpione pokłady wrażliwości i stały się powodem wielu wzruszeń.

Konsument

Brytyjscy naukowcy dowiedli, że odczuwania szczęścia można się nauczyć. Trzeba jednak stale to ćwiczyć

Sześcioletnie badania, połączone z prowadzeniem kursów uczących tego, jak poprawić samopoczucie i stać się człowiekiem szczęśliwym, wykazały, że stosując odpowiednie strategie, można uzyskać zadowalające rezultaty. Przejście kursu prowadzonego przez naukowców z Uniwersytetu Bristolskiego umożliwia poprawę parametrów świadczących o samopoczuciu nawet o 15 proc. Okazuje się jednak, że zalecane ćwiczenia należy wykonywać trwale – w przeciwnym razie następuje regres do poziomu sprzed ich wdrożenia. Dobre wyniki badań skłoniły ich autora do wydania poradnika. Jego polskojęzyczna wersja ukaże się w maju.